Centrum Kultury Wrocław Zachód  ›  Aktualności  ›  Pracownia ceramiczna

PRACOWNIA CERAMICZNA 

 

 

Prowadzenie : Aleksandra Stopczańska

 

DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY

Jeśli masz w sobie trochę cierpliwości, a także zapału, chcesz zrobić coś użytecznego bądź pięknego, a nie przeszkadza ci brudna robota, te zajęcia są dla Ciebie.

Nauczę Cię podstawowych technik, które pozwolą ci wykonać proste przedmioty użytkowe (naczynie, kafle, donice, sztućce), będziesz mógł się tutaj również zmierzyć z małą formą rzeźbiarską.

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy czują potrzebę spełniania się twórczo, chcą spędzić czas z osobami o podobnych zainteresowaniach, które chcą wyjść z domu i działać.

 

DLA DZIECI:

Jeśli lubisz spędzać czas malując, kolorując, rysując, lepiąc, ugniatając, to tutaj się świetnie odnajdziesz. Pokażę ci, że za pomocą kartki, kredek i przedmiotów które nas otaczają możemy wyczarować niezwykłe rzeczy. Tu nuda się nie uda.

 

 

Aleksandra Stopczańska- artysta ceramik i architekt. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych We Wrocławiu na wydziale Ceramiki i Szkła, a także Wydział Architektury na Politechnice Wrocławskiej. Staram się projektować kompleksowo od obiektu budowlanego, poprzez,otoczenie, elewacje, wnętrza, aż po detal, w czym pomaga mi znajomość rzemiosła.

Prowadzenie zajęć jest dla mnie sposobem nie tylko na przekazanie wiedzy, ale też na jej zdobycie.

Poprzez ceramikę wyrażam siebie. Ogromną radość sprawia mi proces twórczy, widoczne, rzeczywiste efekty pracy moich podopiecznych.

Zapraszamy wszystkich małych i dużych artystów i pasjonatów sztuki.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

 

Nasi partnerzy oraz CKWZ poleca

Zmień styl na bardziej jaskrawy

Steruj komputerem mrugnięciami oczu

Pobierz dodatek czytający tekst na stronie

Pobierz mówiącą przegladarkę internetową